svetlo pre zdravie

Po každej práci, či už fyzickej alebo psychickej si zaslúžime oddych. Každý relaxujeme inak, niekto len tak oddychuje, iný chytá ryby, ďalší sa venuje veciam, ktoré mu pomáhajú zlepšiť kvalitu života, či pochopiť, prečo sa niektoré veci okolo dejú a ovplyvňujú jeho život či to chce, alebo nie.

Už niekoľko rokov sa zaujímam o alternatívnu medicínu a hľadám spôsoby ako pomôcť sebe a tým, ktorí sa chcú o svoje zdravie starať aj iným spôsobom. Dostala som sa k rozličným spôsobom a technikám, ktoré obohatili moje poznanie a pomohli riešiť viaceré zdravotné problémy.

Na mojich internetových stránkach Svetlo pre zdravie sa môžete dozvedieť, ako pomáha veda so svojím výskumom v oblasti liečenia a zdravia bez toho, aby vyvolávala nežiadúce vedľajšie účinky. Dozviete sa ako môžete ovplyvniť kvalitu svetla, vzduchu a vody tak, aby pomáhali žiť Váš život v zdraví. Môžete sa dozvedieť prečo ste práve takí, akí ste a čo môžete urobiť pre to, aby sa to zmenilo, lebo Vaša aura o tom hovorí.

Viac informácií o aurafoto a ďalších spôsoboch aktívnej zdravotnej prevencie nájdete na stránkach svetlo-pre-zdravie.sk.

Vyhľadávanie

od špecialistov pre špecialistov

niečo pre zdravie